Starý blog je mrtev, ať žije nový blog!

Dnes je to přesně tři roky, co jsem poprvé publikovala svůj první článek na blogu na Bloggeru. Dnes spouštím svůj blog znovu, na vlastní doméně pod WordPressem. Proč? Protože mi můj milovaný blog administrátoři z Google jednoduše a zčistajasna smazali. Důvod?…

blogger se meni na wordress

… Prý porušení podmínek. Bohužel bez jakéhokoliv upozornění a nějaké lhůty na odstranění nápravy z mé strany. Na svoji obhajobu mohu jen dodat, že jsem samozřejmě neporušila žádné smluvní či jiné podmínky záměrně! Nejsem si vědoma, že bych na blogu měla nějaký špatný obsah nebo že bych neuváděla zdroje obrázků z jiných stránek apod. Pokud však ale někdo takový závěr shledal, upozornil by mě na něj a byla by mi dána možnost, abych to napravila, jistě bych tak učinila. K tomu však nedošlo, blog je pryč, a tak už o tom tady mohu vést leda tyto plané řeči, které stejně nikam nevedou a v ničem mi nepomohou. Určitě ale na toto téma napíšu sólo článek.

90% článků jsem s manželovou pomocí naštěstí dohledala v archivu internetu. A protože se moje články líbily fakt spoustě lidí, navštěvovali je a byly jim užitečné, rozhodla jsem se blogování nenechám a staré články postupně znovu na internet vložím, aby mohly sloužit a pomáhat dál. A máš to Google! Chááá! Já to nevzdám a raději slavnostně zvolám…
starý blog je mrtev, at zije nový blog

„Starý blog je mrtev, ať žije nový blog!“ 

www.kreativnesladybird.cz

Vítám vás tedy na mém vlastním blogu www.kreativnesladybird.cz, kde se i nadále budeme společně toulat po mém kreativním světě. Myslím si, že se nic zásadního nezmění. Pořád Vám budu přinášet návody, rady, tipy, triky i recenze ze světa tvoření, žití, bydlení, cestování i vaření. Jen možná pro mé věrné čtenáře to bude někdy nuda, protože uvidíte článek, který už jste viděli, ale věřím, že to pochopíte.

Články, které jsou závislé na datu, kdy byly napsány (jako např. rozhovor s Monikou Brýdovou), jsem už na blog vložila zpětně. Najdete je v archivu.

A proč jsem si zvolila opět tento den? Protože dnešek je nejmagičtější den v roce. Jarní rovnodennost! V tento den trvá stejně dlouho den jako noc. A co víc, v 5 hodin a 31 minut začalo jaro.

A na závěr vyslovím jedno velké přání: Moc bych si přála, abyste blogu zase pomohli na důstojné místo ve vyhledávačích a šířili jeho obsah dál, aby v blogerském světe něco znamenal. Předem velké díky!!!

Napsat komentář