Jak oživit loňský kabát nebo čepici

Jak oživit loňský kabát nebo čepici

Jestli jste začátečník nebo dlouholetý abstinent v háčkování, jste tu správně. Jestli máte ve skříni kabát, který potřebuje oživit, jste tu správně. A jestli se nevyznáte ve složitých schématech s návody na háčkování, jste tu taky správně.

Naposledy jsem sice háčkovala jako malá holka, ale je to asi jako jízda na kole, nezapomíná se. A tak když jsem se rozhodla uháčkovat si na kabát nějakou hezkou brož, která mu dodá větší šmrnc, vyzkoušela jsem si pár řad nanečisto, abych se ujistila, jestli si vše dobře pamatuji, a pak hurá na internet pro návody na vylepšení garderóby.

Jak oživit loňský kabát nebo čepici

Návodů na háčkované kytičky, které je možné použít třeba jako brože, je na internetu nespočet. Problém nastal v okamžiku, kdy jsem zjistila, že jim skoro vůbec nerozumím. Návodů jsem prošla několik, a protože můj průzkum netrval jen pár minut, udělala jsem pro vás toto malé shrnutí těch jednoduchých, hezkých a srozumitelných návodů, abych vám ušetřila čas na tvoření.

Úplní začátečníci si teď na chvíli odskočí. Zadají do vyhledávače „jak uháčkovat řetízek“, „jak uháčkovat krátký a dlouhý sloupek“ apod. Navštíví jiné blogy a webové stránky. Doučí se základy a zase se vrátí!

Kytičky se dělí do těchto tří kategorií:

Typ číslo 1 – Kytička placatá

Kytička placatá - návod na hackovanou broz

Typ číslo 2 – Kytička do spirály ala růže

ruze - návod na hackovanou broz

Typ číslo 3 – Kytička vícevrstvá

dvouvrstva kyticka - návod na hackovanou broz

Kombinace kytiček 

  • Kytičky je možné i kombinovat a vrstvit na sebe.
  • Vytvoří se tím větší a bohatší brož.

návody na hackovanou broz

Háčkujete? Jak se vám líbí můj souhrn návodů?

Napsat komentář