Zjistěte něco o mně

Na začátku je dobré se představit…

Baví mě toho hodně, pořád hledám nové a nové věci, kterými trávit volný čas. Problém je ale s časem, takže spousta mých plánů a nápadů je zatím jen a jen v mých představách.

Od malička jsem vystřídala již tolik zájmů, že ani nevím jestli si je všechny pamatuji. Od mamky ale vím, že asi prvním mým velkým koníčkem bylo sbírání jakýkoliv nepotřebných věcí na ulici a doma jejich následné sestavování a používání k nejrůznějším účelům. Moji první vzpomínkou na tvoření je, že jsem vždy trávila více času v papírnictvích než v hračkářstvích a moji nejoblíbenější hračkou byl papír, nůžky a lepidlo.
Absolvovala jsem nějaké kurzy, kde jsem si ošahala spoustu technik. Na druhém stupni základky jsme se se spolužačkama zblázdnily do paličkování. Nyní nejvíce čerpám inspiraci na internetu. Jsem totiž na mateřské, takže příležitostí k vyražení do světa tvořilek teď zatím moc není.

Jsem členkou Občanského sdružení Luskoun, kde pořádám výtvarné dílny pro různě staré děti, maminky, tety, babičky… a dlouhá léta jsem byla hééérečkou ochotnického divadla s názvem Chvaletické divadlo Jen Tak, kde jsem byla ráda někým jiným a dokonce jsem za svou „hereckou kariéru“ získala i nějaký ten diplom.

Bydlíme v domečku, kde je spousta prostoru ke zvelebování a dekorování, což mě moc baví. Čas trávím ráda i na naší zahrádce. Oblibu v hrabání se v hlíně jsem zdědila po babičce. A navíc je to skvělá psychoterapie.

Můj svět se točí kolem syna, manžela, plotny, bydlení, Luskouna a tvoření všeho druhu. Tady chci psát o všem, co mě v životě potká. A nezáleží na tom, jestli je to to dobrý nebo špatný.

Moje životní motto je: „Chtěl bych – to neznamená nic. Chci – to dokáže divy.“

A nakonec jako zajímavost přikládám titulní stranu Rudého práva ze dne, kdy jsem se narodila.

RudePravo_1983_8_30

Co na mě říkáte? Máme něco společného? 🙂


… na mém blogu Kreativně s Ladybird (https://www.kreativnesladybird.cz/) najdete můj kreativní svět. Ten se točí hlavně kolem dětí, manžela, domu a zahrady.

Snažím se tedy jako správná máma, manželka a hospodyně, aby bylo doma vše tak jak má. Dítě se mnou nejen přežilo, ale aby se i nenudilo, manžel měl něco dobrého k jídlu, doma i na zahradě všechno (obrazně řečeno) vzkvétalo…

www.kreativnesladybird.cz

Když to na mě začne všechno padat, je fajn si zlepšit náladu psaním o něčem, co se mi povedlo. Pokud zbyde čas, věnuji se sobě a tvoření čehokoliv. Tvoření všeho druhu mě baví už od malička.

Přináším návody, rady, tipy, triky i recenze.

Budu ráda, když vás můj blog zaujme a strávíme společně fajn chvíle.


Komu se můj blog líbí, může si dát na svůj web ikonku s odkazem a dát tak o blogu vědět dál. 

HTML kód ikonky s odkazem: <a href=“https://www.kreativnesladybird.cz/“><img class=“aligncenter wp-image-100 size-full“ src=“http://goo.gl/oBqsMp“ alt=““ width=“220″ /></a>