TAG: 9 (šokujících) faktů o mě

TAG: 9 (šokujících) faktů o mě

Moje dobrá kamarádka a úspěšná blogerka Eva mě již před delší dobou zaujala článkem se stejným názvem. A protože mám dnes náladu vám na sebe něco prásknout, jdu do toho taky. A protože její animované obrázky v článku nemají chybu, snad se nebude zlobit, když se budu opičit a přidám ty, které pobavily zase mě.
Nic nemá takový úspěch, jako když na sebe prozradíte, co se vám nepovedlo nebo jaké neštěstí se vám stalo. Pozitivní věci lidi moc nezajímají, spíš je naštvou. Je to blbý, ale takoví prostě jsme. Proto bulvár vydělává takový prachy. Proto tu dnes nebudu psát, jak jsem chytrá, okouzlující, schopná, spolehlivá, mám magických 5 Pé… ale napíšu něco peprnějšího.

funny mooving picture
zdroj: i.imgur.com/

1. Chodím spát nalíčená.Večerní únava a lenost je někdy silnější než já a tak když si vzpomenu až v posteli, do koupelny se nevracím. Moje kosmetička říká, že z neodlíčených očí jsou brzy pod očima pytle a vrásky. Já se ale líčím málo. S dětmi takřka vůbec, takže je to spíše velmi výjimečná situace. Doufám tedy, že se mi vrásky a pytle ještě nějakých pár desítek let vyhnou 😉

funny mooving picture
zdroj: cdn4.gurl.com

2. Dětské prádlo peru spolu s dospěláckým v normálním pracím prášku. Pračka je u nás skoro v denním provozu. Oblečky na syny potřebuji mít všechny k dispozici co nejdříve a proto je sem tam šoupnu i do „normální“ várky.

funny mooving picture
zdroj: media.tumblr.com

3. Nepoužívám deodoranty ani antiperspiranty. Používám raději parfémy a toaletní vody. Nevím, kam se výzkum pohnul, ale po varovné kampani, že něco z těch dvou způsobuje rakovinu, nepoužívám raději nic.

funny mooving picture
zdroj: gifrific.com

4. Jsem posedlá pořádkem. Nemám namysli, že doma nemůže být snítko prachu. Mám na mysli organizaci a řád. Každá věc má své logické místo. Věci na poličce musí být vyrovnané ve stejných rozestupech. Miluju krabičky, šanony, pořadače a jiné všemožné organizéry. Jsem prostě Panna.

funny mooving picture
zdroj: img2.wikia.nocookie.net

5. V kuchyni mi pořád něco padá. Znáte Julii Child? Koukněte na ni. To jsem přesně já. Ale když je to nakonec dobré, tak co 🙂

funny mooving picture
zdroj: s-media-cache-ak0.pinimg.com

6. Jsem závislá na počítači a internetu.Někdy mám takový absťák, že když manžel není doma, posadím syna k pohádkám a sednu k počítači. Na mobilu kontroluju maily a facebook, kdy to jen jde. Zakažte chytré telefony!

funny mooving picture
zdroj: images.gr-assets.com

7. Používám plesnivé jídlo. Nevím, jestli se vám to už stalo, ale mě X-krát. Začnu vařit, postupně vyndavám suroviny z ledničky a BÁC. Plíseň. Co teď, když surovinu NUTNĚ potřebuju? Půlka oběda rozvařená a surovinu nejde ničím nahradit a bez ní to taky nemá cenu. Reklamace mi v tu chvíli asi taky nepomůže. Neříkejte to manželovi, ale já prostě tu plesnivou část odříznu a zbytek použiju. Promiň, zlato, vím, že se to nemá.

funny mooving picture
zdroj: s-media-cache-ak0.pinimg.com

8. Nesnáším zázvor, lékořicové bonbóny, kyselé zelí, celer a bůček, vlastně cokoliv co jen trochu zavání tlustým masem. Omlouvám se jejich milovníkům, ale za sebe říkám fuj.

funny mooving picture
zdroj: img4.wikia.nocookie.net

9. Miluju majolku a tatarku. Asi nikoho nepřekvapí, když řeknu, že mám ráda sladké. S čokoládou hřeším skoro každý den. Ráda blízám krémy, na kávě se šlehačkou je nejlepší šlehačka. Mým druhým hříchem jsou majolka s tatarkou. Kdykoliv, kdekoliv s čímkoliv.

zdroj: cloud.lovindublin.com

… A v neposlední řadě musím přiznat: Nevím, proč se tomuto tipu článků říká TAG. Vím, co TAG znamená, a kde a jak se používá (klik), ale neptejte se mě na to, proč tento tag nemá žádný tag, tedy značku, kategorii, štítek… jak chcete. Vypozorovala jsem, že mezi blogerkami se vždycky jedná o článek tipu dotazník, rozhovor apod. Takže kdo ví, jak to vůbec je a třeba TAG znamená něco jiného než tag.

Uf… Tak a je to venku. 
Doufám, že to víc čtenářů přiláká než odradí 😉

Jste na tom v něčem podobně? V čem vybočujete z řady vy?

Napsat komentář