LOHAS blogger 2015

Opět soutěžím o titul LOHAS blogger 2015

Když se vyhlašoval druhý ročník soutěže LOHAS blogger 2015 s mottem „Nenávist není udržitelná“, asi nikdo si nedovedl představit, jak moc se toto heslo bude v těchto dnech čím dál víc naplňovat. Můj soutěžní článek se týká sice něčeho jiného, ale jsem ráda, že jsem se ho nakonec dokopala napsat. Nahlíží na téma udržitelnosti trochu z jiné strany, než jen z té propagační, a i to by mělo podle mě v soutěži zaznít. 

LOHAS blogger 2015

Protože jsem se LOHAS soutěže účastnila již vloni, letos jsem neměla potřebu vymýšlet a představovat něco, co je LOHAS, ale málo se o tom ví. Letos jsem spíš chtěla formou zamyšlení lidem říct, kam podle mě začali EKO, BIO, FARE TRADE… věci směřovat a proč.

Vloni si porota mého článku o 3D tisku všimla, jeho téma ocenila, a tím, že jsem se dostala do první dvanáctky (na což jsem moc hrdá) byl článek uveřejněn i na stránkách Magazínu LOHAS (zde). Uvidíme, jak to bude letos 🙂

Můj letošní soutěžní článek si můžete přečíst na www.lohasblogger.cz v kategorii LIFE. Budu ráda, když mi do komentáře napíšete, jestli máte taky takový pocit ze současné situace…

HATE FREE

Jak jsem již zmínila na začátku, letos soutěž LOHAS blogger podporuje kampaň HATE FREE, o které si můžete více přečíst na stránce hatefree.cz. Otevírají se zde dost zajímavá témata, které však spojuje jedna myšlenka: Nenávist není udržitelná, s kterou souhlasím i já. Sama jsem byla překvapená, kolika témat se kampaň týká. Rozhodně nejde jen o současnou muslimskou situaci. Lidi dokáží projevovat bohužel nenávist ke spoustě věcí. Jsem moc ráda, že tato kampaň vznikla, protože věřím, že všechny negativní věci (mezi které patří samozřejmě i nenávist), které v sobě máme, působí negativně hlavně na nás, ovlivňují naše myšlení, naše zdraví a celý život.

Proto bych všem přála, aby dokázali žít v klidu, v pohodě… a udržitelně.

Napsat komentář