Kabelkový wishlist

Kabelkový wishlist

Poslední dobou mám nějakou divnou náladu. Mám spoustu plánu, ale nechce se mi nic realizovat. I když vím, že jakmile něco začnu dělat a uvidím výsledek a odškrtaný seznam, tak se mi nálada zlepší. Je to takový začarovaný kruh. Asi víte, o čem mluvím. A protože jsem „kabelková“, zatoužila jsem si udělat radost a zlepšit náladu nějakou hezkou novou kabelkou. Ve výsledku jsem jich vybrala hned několik a teď nevím, kterou dřív. Třeba mi poradíte, kterou pořídit jako první…

Kromě kabelek jsem milovník bot, ale ty se musí zkoušet, takže ty na netu nevyhledávám. Kabelky stačí vybral podle vzhledu, účelu, na který ji chcete/potřebujete, velikosti a nálady. Což jsou ideální parametry k nákupu v nějakém e-shopu a k trávení několika hodin brouzdáním po síti a hledat tu pravou.

Kabelkový wishlist

Poslední roky nosím ven v 80%ti procentech batoh s pitím, plínkou, jogurty, sušenkami, jablíčkem, lžičkami, kapesníčky… takže kabelku vlastně zatím vůbec žádnou nepotřebuju 🙂 Ani nevím, na kterou příležitost bych měla kabelku hledat. Ale znáte to: „Když ji miluješ, není co řešit“. Proto mám pár svých vysněných kousků, kterým bych určitě nějaký důvod k pořízení našla.

1. Birkinka

Po „Birkince“ toužím už několik let. Asi od doby, kdy jsem ji poprvé viděla v seriálu Gilmor Girls (Rory ji dostala od Logena myslím v poslední sérii, kdy bydlí u prarodičů v domě u bazénu). Pravá stojí prý od 10ti tisíc dolarů (zdroj wiki), napodobenina se dá sehnat kolem 800,- Kč, což je dobrý, akorát bohužel nemají skladem barvu, co by se mi líbila. Musím zkusit asi Aliexpress 🙂

Burgundy kabelka styl Birkin
zdroj: www.ladylove.cz

2. SANTORO LONDON

Tato značka je naprosto dokonalým pohlazením pro moji holčičí dušičku. Mají tolik krásných motivů, že fakt nevím, kterou vybrat. Ale protože fialová je moje srdcová barva, hledala jsem hlavně ty v typy v této barvě, a když jsem objevila fialovou a navíc ze série s názvem Ladybird, tak mě to přišlo jako jasné znamení, že ta bude mé dušičce úplně nejblíž.

SANTORO LONDON
názvy modelů zprava doleva – GORJUSS, WE CAN ALL SHINE a LADYBIRD – zdroj: www.peripetie.cz

3. Hranatá kabelka se stříbrným detailem z Orsay

Luxusní černá kabelka se myslím neztratí nikdy. Tato se mi líbí, že je jednoduchá, přitom elegantní a navíc pevná, takže když ji postavím na zem, tak se nezbortí a zůstane stále přehledná.

Hranatá kabelka se stříbrným detailem Orsay
zdroj: www.orsay.com

4. Malá cestovní taška

Tuto jsem vybrala z čistě praktických důvodů. Když totiž cestujeme někam jako rodina, zabalím dvě velké sportovní tašky. Jednu pro kluky a jednu pro sebe a pro manžela. Jenže manžel mi v té mojí pak dělá nepořádek, přehrabuje věci, protože nemůže nic najít (jako snad každý chlap) a moje věci se pak mačkají přesouvají na jiná místa a moje geniální uspořádanost totálně mizí. Proto jsem se rozhodla si koupit menší cestovní tašku jen pro sebe. Jistě se bude hodit i na jiné příležitosti. Třeba na pravidelné cvičení, na které se chystám chodit už 5 let a byla jsem tam jestli 4x? No prostě nestojí to za řeč… Ale! Když už bych fakt nějakou kupovala, tak přeci nebudu kupovat nějakou nudnou černou, že!? Proto jsem koukala po nějakých v hezkých barvách a s příjemným motivem.

Cestovní taška AHA
Cestovní taška AHA – zdroj: www.patro.cz

Tak a teď babo raď. Kterou byste koupili první? A co zlepší náladu vám?

Napsat komentář